Privačios vakarienės ir renginiai

Vakarieniaukite privačioje kompanijoje, renkite knygos pristatymą, vestuves ar kitokią ypatingą šventę vienoje iš mūsų restorano erdvių. Arba kurkite savo patirtis su mūsų restorano komanda ūkyje Farmers Circle.

Dėl privačių vakarienių, teiraukitės tel: +37061250845

Dėl didesnių renginių, rašykite mums.

Jei švenčiate ypatingą progą – duokite mums žinią! Pasirūpinsime gėlių puokšte, tortu ar sutikimo šampanu.

SODO Salė

Privati erdvė su galimybe išeiti į vidinį Senatorių pasažo kiemą. Greta esanti atvira restorano 14Horses virtuvė suteiks galimybę bendrauti su restorano komanda ir betarpiškai dalyvauti kūrybos procese. 

Iki 20 svečių. 

STIKLINė terasa

Terasa antrajame aukšte su atidaromu stikliniu stogu suteikia galimybę giedrą dieną švęsti po atviru dangumi būnant pačioje Senamiesčio širdyje. Minimali architektūra su orginaliais pastato elementais leidžia pajusti šio istorinio XVI amžiaus pastato dvasią privačioje aplinkoje.

Iki 32 svečių.

VASAROS TERASA

Švęskite Senatorių pasažo kiemo dūzgesyje! Stogeliu dengta lauko terasa apsaugo nuo lietaus. Ši erdvė tiks ir taurei vyno prieš vakarienę, ir ypatingai šventei. 

Iki 50 svečių.

VISAS RESTORANAS

Ypatingai progai galite rezervuoti visą restoraną 14Horses, išsidėsčiusį per du istorinių XVI amžiaus Vainų rūmų aukštus. 

50-100 sėdimųjų vietų.

PRIVATUS ŠEFAS

Ieškantiems galimybės susikurti išskirtines šventes, teiraukitės mūsų komandos dėl galimybės pasikviesti šefą Justiną Misių ir visą restorano 14Horses komandą į savo renginio vietą. 

RENGINYS ŪKYJE

Pasvarstykite apie galimybę pasikviesti savo svečius į mūsų ekologišką ūkį Farmers Circle. Teiraukitės mūsų komandos dėl renginių galimybių restoranuose Red Brick ar Black Barn iki 200 žmonių. 

Ieškote vietos nedideliam, jaukiam draugų susibūrimui? O galbūt patalpų dideliam korporatyviniam renginiui?

Čia rasite idėjų bet kokiai progai ir biudžetui.