Sveiki atvykę į 14Horses!

Mūsų nuolat besikeičiantis valgiaraštis yra įkvėptas sezoninių produktų, užaugintų ūkyje Farmers Circle bei kituose tvariuose Lietuvos ūkiuose.

14horses

Restorano 14Horses idėja gimė tuomet, kai jo įkūrėjas Niels Peter Pretzmann nusprendė į Vilniaus gastronominę erdvę įnešti daugiau tvariai auginto, sveikenio maisto. Per pirmus trejus gyvavimo metus, vadovaujant šefui Andriui Kubiliui, restoranas tapo mėgstama Senamiesčio vieta, kurioje vilniečiai ir miesto svečiai susitinka pasimėgauti geru maistu, geru vynu ir geru svetingumu. 

Nuo 2021 m. rugsėjo šefas Rokas Vasiliauskas kuria dar vieną tvarumo vizijos etapą.

Restoranas 14Horses, lietuviškai kartais vadinamas “žirgais”, yra įsikūręs istoriniuose Vainų rūmuose Senatorių pasažo širdyje. Čia pajusite su niekuo nesupainiojamą Vilniaus Senamiesčio dvasią. Neseniai atlikti rūmų restauravimo darbai suteiks unikalią galimybę patyrinėti miesto istorinius sluoksnius. 

Farmers circle

Kodėl atsirado ūkis Farmers Circle? Nes jautėme didelį poreikį restoranuose gaminti iš produktų, atkeliaujančių tiesiai iš ūkio ir gamtos. Norėjome, kad mūsų svečiai pajustų, jog geresniais žemdirbystės  principais auginamos daržovės, grūdai ir mėsa yra išties sveikesni ir skanesni.

Mūsų tikslas nėra vien siekis auginti ekologiškai. Tikime, kad viskas žemėje yra tampriai susiję, ir žmogus turi prisiimti atsakomybe už visus veiksmus. Ūkyje mes dirbame išvien su gamta, o ne prieš ją. 

Pirmąsias daržovių sėklas pasodinome dirvoje, kurioje 14 metų nebuvo auginamas joks derlius, šiuose plotuose ganėsi arkliai. Dabar ūkio pievose ganosi apie 300 žole mintančių Angus jaučių. Laukuose augantys grūdai ir daržovės keliauja į mūsų restoranus Vilniuje. Derliaus metu daržovių krepšius pasiūlome ir savo kaimynams Vilniaus Senamiestyje. Taip po truputį keliaujame savo svajonės link. 

Ūkis atviras visiems, besidomintiems lėtuoju turizmu ir norintiems suprasti kaip auga jų maistas. Dirbame skaidriai, tad mielai lauksime Jūsų ūkyje – apsidairykite ir įvertinkite.

Rezervacijos

Ar mūsų restorane norite paminėti Jums svarbią sukaktį? Galbūt turite specialių mitybos poreikių?

Restorane 14Horses padėsime sukurti įsimintiniausias patirtis ir prisiminimus. Mūsų komandai galite patikėti visas vakaro detales. Ypatingos gėlės, Jūsų mėgstami, iš anksto atšaldyti gėrimai ar gimtadieninis tortas lauks Jūsų restorane.

Jei norite rezervuoti staliuką didesnei nei 12-os svečių svečių kompanijai – skambinkite telefonu +370 612 50845

14horses

14horses

DARBO LAIKAS:

VAKARIENĖS III – VI   18:00 – 23:00

VĖLYVIEJI PUSRYČIAI:  VI   12:00 – 16:00, VII   11:00 – 16:00