Atraskite Baltijos virtuvę

Restoranas 14Horses atveria savo duris kulinarinėms patirtims dedikuotame Senatorių pasaže po 6 mėnesius trukusių kūrybos ir tyrinėjimų sesijų gamtoje, virtuvėje ir ofise. 14Horses dirba vakarienių ir vėlyvųjų savaitgalinių pusryčių metu.  Čia À la carte meniu keisis drauge su natūraliais gamtos sezonais, o „iš lysvės – į lekštę“ maisto koncepciją užtvirtins produktai iš mūsų ūkio Farmers Circle. Restorane daug dėmesio skiriama daržovėms ir jų neatrastoms sąvybėms bei skoniams, pasitelkiant visas per 6 mėnesius sukauptas žinias.

Iš lysvės į lėkštę

Kiek galėdami stengiamės Jums patiekti organiškus ingredientus, todėl naudojame šviežiausius, aukščiausios kokybės produktus, atkeliaujančius iš mūsų pačių ūkio bei patikimų vietinių ir etiškai dirbančių ūkininkų. Tikime, jog sekdami restorane naudojamų produktų kilmę nuo akimirkos, kai jie yra pasodinami į žemę, iki jie atsiduria lėkštėje, galime užtikrinti geriausią produktų kokybę.

Kuriame Lietuvos ateitį!

UAB Baltic Food Republic įgyvendina projektą “UAB Baltic Food Republic darbuotojų kvalifikacijos kėlimas“ (projekto kodas Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0086). Įgyvendinama priemonė Nr. 09.4.3-ESFA-T-846 „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Projektui įgyvendinti yra skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos. Projekto tikslas – tobulinti UAB Baltic Food Republic darbuotojų kvalifikaciją ir gilinti specifines kompetencijas, tokiu būdu didinant darbuotojų konkurencingumą ir mažinant netolygumus rinkoje.